مزایده
مناقصه
شهرسازی الکترونیک
فیش حقوقی
ارتباط با ما
صفحه اصلی > اخبار و رویدادها 
ساعت
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو بندرعباس

اجرای طرح پاکسازی هفتگی محلات، (محله به محله )

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو بندرعباس، مجتبی سلیمی مدیر شهردار ی منطقه دو  از اجرای طرح پاکسازی و خدمات رسانی در محلات سطح منطقه بصورت هفتگی خبر داد و افزود، بنا داریم از شنبه تا چهار شنبه هر هفته  با حضور تیم عمرانی،خدمات شهری و نواحی سه گانه  ، بصورت خاص نیازهای عمرانی، بهسازی آسفالت، تنظیف، پاکسازی کانال ها و سایر مشکلات محله مورد نظر را بصورت فوری برطرف کنیم.

اجرای این طرح به معنی متوقف کردن خدمات عمرانی و تنظیف و بهسازی در سایر  نقاط منطقه  نیست و این خدمات در طول هفته طبق روال همیشگی به قوت خود باقی است و با تلاش همکارانمان در سطح منطقه انجام می شود.

شهردار منطقه دو ادامه داد، از گذشته این رویه را در پیش گرفته ایم و امیدوارم بتوانیم خدمات فوری و مفیدی در جهت پاکسازی، آراستگی، زیباسازی، رفع موانع، نازیبایی‌های بصری و زیست محیطی در محله های مختلف به شهروندان عزیزمان ارائه دهیم.

مدیر شهرداری منطقه دو بندرعباس بیان داشت: این طرح با پیگیری و جدیت شهردار محترم بندرعباس جناب آقای امینی زاده و مشارکت و همیاری مجموعه شهرداری با استفاده از خودرو سبک، نیمه سنگین و سنگین به منظور رفع سریع مشکلات، جمع آوری نخاله‌های ساختمانی، شست و شوی جداول، جمع آوری ضایعات و نظافت معابر محله و غیره اجرا می شود.

سلیمی با تاکید بر ضرورت اجرای طرح‌های خدمات‌رسانی به شهروندان به صورت هدفمند، گفت: تحقق این مهم نقش بسزایی در ارتقاء سطح خدمت رسانی به مردم دارد.

روابط عمومی شهرداری منطقه دو بندرعباس

عکس : احسان رنجبری


١١:٣٤ - چهارشنبه ٢٥ تير ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٣٦٦    /    تعداد نمایش : ١٨٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج