مزایده
مناقصه
شهرسازی الکترونیک
تعرفه عوارض
ارتباط با ما
صفحه اصلی > اخبار و رویدادها 
ساعت
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو بندرعباس

همكاری شهرداری و پليس راهور موجب كاهش تصادفات سطح شهر بندرعباس

تعامل و همكاری نيروهای پليس راهنمايی و رانندگی استان با شهرداری بندرعباس، کاهش تصادفات شهری را به دنبال داشته است.

 

▫️به گزارش روابط عمومي منطقه سه شهرداری بندرعباس، مجتبی سلیمی در آيين تجليل از رئیس و کارکنان پليس راهنمايی و رانندگی شهرستان بندرعباس اظهار كرد: امروز با همكاری مجموعه شهرداری و پليس راهنمايی و رانندگی بسياری از معضلات ترافيكی سطح شهر بندرعباس مرتفع شده است.

 

▫️سلیمی اظهار كرد: در  سال 99 اصلاح هندسی، نصب تابلو، سرعتکاه و نصب چراغ و علائم توسط شهرداری با نظارت پليس راهور انجام شده كه این اقدامات توانسته حجم زیادی از تلفات شهری را كاهش دهد.

 

▫️وي ادامه داد:نظم و امنيت مكمل يكديگر هستند و با توجه به اينكه آرامش و امنيت از ضروري ترين موضوعات اجتماعي است، مجموعه شهرداری و پليس راهنمايي و رانندگی و نيروی انتظامی در صدد ايجاد امنيت و رفاه اجتماعی برای شهروندان هستند.

 

▫️سرهنگ نقی حیدری، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان بندرعباس نیز در این باره افزود: رفع نواقص ترافيكی و بسترسازی برای رفع معضل ترافيكی اقدام اساسی شهرداری براي روان سازی ترافيك در سطح شهر بندرعباس در كمك به مجموعه پليس راهور است.

 

▫️وی ادامه داد: در راستای این همکاری در 12 ماه سال 99 باعث کاهش 16 درصدی تصادفات فوتی، 18 درصد تصادفات منجر به جراحت و 9 درصد تصادفات خسارتی شده است.

 

🔸 روابط عمومى منطقه سه شهردارى بندرعباس


٠٩:٣٣ - شنبه ٦ خرداد ١٤٠٠    /    شماره : ١١٤٥٨    /    تعداد نمایش : ٨٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج