مزایده
مناقصه
شهرسازی الکترونیک
فیش حقوقی
ارتباط با ما
صفحه اصلی > اخبار و رویدادها 
ساعت
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو بندرعباس

المان بندرعباس روشن شد

 

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری بندرعباس با  تلاش و كوشش شهرداری منطقه سه المان بندر عباس بر پهنه نيلگون خليج فارس روشن شد.  اين المان كه مدت دو سال در شب هيچ روشنايی و نوری نداشت تعمير و نورانی شد.

 

استفاده از ظرفيت المانهای سطح شهر برای زيباسازی منظر شهری از اهداف مهم شهرداری‌ها می‌باشد بر همين اساس اين المان كه در دوسال گذشته خاموش بود با همت ،همراهی و همكاری  شهرداری منطقه سه بار ديگر روشن شد.

 

شهروندان گرامی بايد در نگهداری و حفظ سرمايه های عمومی با مجموعه شهرداری همراه باشند تا بتوانيم از همه ظرفيت های ايجاد شده بهره و استفاده لازم را در راستای زيباسازی شهر بندرعباس ببريم و شهرمان روز به روز زيباتر شود.

 

نگهداری المان های سطح شهر فقط  با همراهی شهروندان گرامي ميسر خواهد شد وداشتن شهری زيبا فقط با مشاركت مردم در همه عرصه‌ها مسير و امكان پذير است.

 

المان بندر عباس كه به عنوان نماد شهر بندرعباس  ايجاد شده يكی از زيباترين المانهای شهر است كه جلوه زيبایی را به ساحل شهر بندرعباس داده است.

 

ما بر اين باور هستيم كه شهر زيبا و دوست داشتنی با شهروندان با فرهنگ و مسوليت پذير زيباتر خواهد شد فضای شهری معرف فرهنگ و هويت شهر می‌باشد و المانها نقش بسزايی در اين هويت بخشی دارند.

 

محافظت و نگهداری از المانها علاوه بر انعكاس زيبايی‌های بصری شهر می‌تواند همواره بر زيبايی های شهر بيفزايد شهروندان گرامی بايد در اين مسير با مجموعه شهرداری همكاری لازم را داشته باشند.

 

المان شهر بندر عباس يكی از زيباترين و پر طرفدارترين المانهای شهر است كه فضای ساحل را متحول كرده است و مانند رنگين كماني بر ساحل خليج فارس استوار ايستاده است.

 

 


١١:١٢ - چهارشنبه ١٠ آذر ١٤٠٠    /    شماره : ١١٨١٠    /    تعداد نمایش : ٥٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج