مزایده
مناقصه
شهرسازی الکترونیک
فیش حقوقی
ارتباط با ما
صفحه اصلی > اخبار و رویدادها 
ساعت
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو بندرعباس

رنگ آمیزی جداول

 

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری بندرعباس ، بهمن زاده سرپرست شهرداري منطقه سه بندرعباس با بیان اینکه رنگ آمیزی  جداول بلوارها به منظور حفظ زیبایی محیط شهری انجام مي شود گفت: جداول حاشیه بلوار ساحلی خواجه عطا و بلوار آیت الله طالقانی در حال رنگ آميزي میباشد و تعداد زیادی از المان های حاشیه بلوارها هم به طور کامل رنگ آمیزی شده اند.

 

وی افزود با توجه به اینکه ایجاد چهره مناسب و زيبا  و متناسب با جايگاه شهر ، تزئینات شهری وحفظ هويت بصري مبلمان شهری از وظایف شهرداری است ،با در نظر گرفتن نیاز شهروندان به شادابی و ایجاد تنوع در سطح شهر مجموعه خدمات شهری اقدام به زیباسازی و رنگ آمیزی جداول در معابر و میادین اصلی نموده است.

 

بهمن زاده با تأکید بر اهمیت ويژه زیباسازی فضای شهری و ایجاد آرامش بصری، تصریح کرد: توسعه و گسترش فضاي سبز و نشاط شهری با هدف تقويت سيما و چهره شهر در جهت رضايتمندي و تأمین رفاه حال شهرندان صورت می گیرد. و حال خوب مردم در محيط زيباي شهر براي مجموعه شهرداري اهميت ويژه اي دارد.

سرپرست شهرداري منطقه سه در پايان گفت: همت و تلاش همكاران در منطقه سه خالصانه و در راستاي ارائه خدمت بي منت به شهروندان است و اميدواريم روز به روز از مشكلات كاسته و بر خدمات افزرده شود.

 


١١:١٩ - شنبه ١٣ آذر ١٤٠٠    /    شماره : ١١٨١١    /    تعداد نمایش : ٧٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج