مزایده
مناقصه
شهرسازی الکترونیک
فیش حقوقی
ارتباط با ما
صفحه اصلی > اخبار و رویدادها 
ساعت
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه بندرعباس

اقدام در خصوص جلوگیری از ساخت و ساز غیر مجاز و تغییر کاربری ملک واقع در بلوار جمهوری اسلامی

 

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری بندرعباس، عباس بهمن زاده با اشاره به اقدامات قانونی شهرداری برای مقابله با تخلفات ساخت‌وساز، اظهار کرد: ساخت‌وسازهای غیرمجاز، همواره بخش بزرگی از پرونده‌های شهرداری را تشکیل می‌دهد.

 

بهمن زاده گفت: در راستای دستور العمل نظارت و پیگیری حقوق عامه به منظور پیگیری و نظارت بر حسن اجرای قوانین و همچنین انجام اقدامات لازم در جهت مراقبت و صیانت قانونمندی از حقوق عمومی ضمن تهیه مستندات از قبل و بعد اقدام انجام شده با حسن تدبیر و رعایت حقوق شهروندی با کمترین خسارت به مالک توسط  نیرو شهرداری نسبت به اجرای رای کمسیون ماده صد شهرداری بازگشت به حالت سابق و انجام موارد قانونی عملیات تخریب با حضور نماینده محترم دادستان و مامورین کلانتری صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه پرونده های زیادی در واحد اجرای احکام منطقه سه وصول شده و مورد رسیدگی قرار گرفته است، افزود: شهرداری انتظار دارد شهروندان و مسئولان، قانون را رعایت کنند تا کمترین هزینه و اختلافات را در بررسی‌ها داشته باشیم.

سرپرست منطقه سه شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: شهروندان قبل از اقدام به ساخت‌وساز باید تمام مجوزها را دریافت و قوانین را رعایت کنند تا برای شهرداری و خودشان اتلاف وقت و سرمایه نشود.

 

 


٠٩:٣٠ - دوشنبه ٢٢ فروردين ١٤٠١    /    شماره : ١٣٤٥٠    /    تعداد نمایش : ١١٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج