مزایده
مناقصه
شهرسازی الکترونیک
تعرفه عوارض
ارتباط با ما
صفحه اصلی > اخبار و رویدادها 
ساعت
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو بندرعباس

بازدید سرپرست منطقه ٣شهرداري از واحد خدمات شهری و نواحی سه گانه

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری بندرعباس، عباس بهمن زاده با حضور در بخش های مختلف خدمات شهری و نواحی سه گانه این منطقه، ضمن بازدید از نحوه ی ارائه خدمات ، آمار پرونده ها و عملکرد واحدها را از نزدیک ارزیابی  و بررسي نمود.

 

 

بهمن زاده در حاشیه این بازدید بر لزوم برنامه ریزی و اتخاذ راهکارهای لازم برای جذب منابع درآمدی پایدار تأکید کرد و گفت: رفتار سازمانی، تکریم ارباب رجوع، به خصوص در حوزه شهرسازی و صدور پروانه های ساختمانی باید در کمترین زمان ممکن انجام یابد تا شاهد افزایش مشارکت شهروندان، افزایش درآمد و تقویت فرصت های نوسازي در منطقه باشیم.

 

سرپرست شهرداری منطقه سه توصيه كرد کارکنان نواحی بايد رعایت اخلاق و برخورد مناسب با شهروندان و مراجعین را سر لوحه عملكرد خود قرار دهند وبه طور شایسته انها را تكريم نمايند وي گفت یکی ازسیاست های مدیریت در این منطقه ایجاد ساز و كار برخورد مناسب با شهروندان و تکریم ارباب رجوع وحفظ حرمت و شان مردم است.

 

اين مقام مسول بيان داشت :توجه به شهروندان در محيط اداري بايد بيش از پيش باشد و همه شهروندان بايد بتوانند با  مجموعه شهرداري به راحتي ارتباط برقرار كنندو این روند در کل مجموعه مورد نظارت قرار  خواهد گرفت.

 

 

روابط عمومى منطقه سه شهردارى بندرعباس


٠٩:٤٧ - يکشنبه ٣٠ آبان ١٤٠٠    /    شماره : ١١٧٤٧    /    تعداد نمایش : ٢٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج