چهارشنبه ٠٢ مهر ١٣٩٩
ساعت
نمای شهر

اوقات شرعی
پیوند

مزایده
مناقصه
شهرسازی الکترونیک
تعرفه عوارض
ارتباط با ما
اخبار > طراحی سالن موقت جهت پیشگیری از انتقال ویروس کرونا در شهرداری منطقه دو


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو بندرعباس

طراحی سالن موقت جهت پیشگیری از انتقال ویروس کرونا در شهرداری منطقه دو

شهردار منطقه دو بندرعباس گفت: در راستای حفظ سلامت کارکنان و ارباب رجوع طی تدابیر اندیشیده شده با طراحی اتاق موقت در حیاط شهرداری این منطقه تا اطلاع ثانوی کلیه امور اداری ارباب رجوع ها در این سالن و خارج از ساختمان اداری و با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می شود.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو بندرعباس، مجتبي سليمي بیان کرد: با توجه به توصیه های سازمان بهداشت جهانی و مدیریت بیماری های واگیردار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اقدمات همه جانبه ای برای مقابله با ویروس کرونا و جلوگیری از انتشار طیف وسیع این بیماری در مجموعه اداری این منطقه صورت گرفته است.

وی از اقدامات پیشگیرانه به منظور جلوگیری از انتقال ویروس کرونا از ابتدا شیوع این بیماری تا کنون خبرداد و گفت: این اقدامات برمبنای دستورالعمل وزارت بهداشت، در ساختمان اداری منطقه دو، نواحی سه گانه  در حال اجراست و در همین راستا با آموزش و رعایت بهداشت فردی و محیط  با تمرکز بر ویروس کرونا، جهت ارتقای سطح آگاهی کارکنان، ابلاغ شده است.

 

هم چنین به دستور  مجتبی سلیمی مدیر منطقه دو شهرداری بندرعباس، استفاده حداکثری از سامانه اتوماسیون اداری، ایمیل سازمانی برای انجام وظایف اداری مورد تأکید قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه کلیه سطوح با استفاده از محلول های شوینده با رعایت نکات بهداشتی مورد نظافت قرار می گیرد،خاطرنشان کرد: همچنین  بسته های بهداشتی شامل اسپری ضد عفونی کننده، ماسک و ... در بین کارکنان این مجموعه تهیه و توزیع شده است١٠:٣٥ - دوشنبه ١٩ خرداد ١٣٩٩    /    شماره : ١٠١٩٢    /    تعداد نمایش : ٨٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
نمایش امار کل بازدیدکنندگان سایت :  108823   نمایش بازدیدکنندگان امروز : 67   نمایش بازدید کنندگان حاضر در سایت:1