چهارشنبه ٠٢ مهر ١٣٩٩
ساعت
نمای شهر

اوقات شرعی
پیوند

مزایده
مناقصه
شهرسازی الکترونیک
تعرفه عوارض
ارتباط با ما
اخبار > گسترش همكاري شهرداري منطقه دو بندرعباس با شركت توزيع برق


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو بندرعباس

گسترش همكاري شهرداري منطقه دو بندرعباس با شركت توزيع برق

 

مدیر شهرداری منطقه دو بندرعباس گفت:  آموزش شهروندی در حوزه مدیریت مصرف برق و ایمنی با مشارکت شهرداری منطقه دو افزایش می یابد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو بندرعباس، مجتبی سلیمی مدیر این منطقه با اشاره به اینکه آموزش و اطلاع رسانی نیازمند سازو کار مناسب و یک کار تخصصی است، افزود: آموزش شهروندی و اطلاع رسانی به مردم بسیار تاثیر گذار بوده و بهره گیری از تخصص کارشناسان در ترویج فرهنگ صحیح مصرف اقدامی ارزشمند خواهد بود.

مجتبی سلیمی گفت با توجه به اینکه شهروندان نیز در خصوص مصرف بهینه و صرفه جویی در مصرف برق نیازمند آموزش و اطلاع رسانی می باشند شهرداری این منطقه در حاشیه برنامه های فرهنگی برنامه های متعددی دراین خصوص با شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان همکاری خواهدکرد .

 

وی بهره گیری از قابلیت های شهرداری ها  نظیر همایش های شهری و درون محله ای، آموزش شهروندی و تبلیغات محیطی را بسیار اثربخش خواند و گفت : نشر فرهنگ صحیح مصرف برق از یک سو و اگاه سازی مردم در خصوص مباحث ایمنی از سوی دیگر برای جامعه امری حیاتی است.

مدیر شهرداری منطقه دو بندرعباس ابراز امیدواری کرد : با همکاری های آتی بین دو سازمان ، شاهد نهادینه شدن فرهنگ مصرف صحیح انرژی و رعایت مباحث ایمنی شهروندان باشیم.

 

وی تصریح کرد: در راستای صرفه جویی در مصرف برق کلیه ی سیستم های کامپیوتری و ماشین های اداری منطقه فقط در زمان استفاده روشن می باشند و در بقیه ساعات از برق کشیده می شوند  .

 

روابط عمومی شهرداری منطقه دو بندرعباس

 


٠٩:١٣ - دوشنبه ٢٦ خرداد ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٢٢٩    /    تعداد نمایش : ٥٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
نمایش امار کل بازدیدکنندگان سایت :  108805   نمایش بازدیدکنندگان امروز : 49   نمایش بازدید کنندگان حاضر در سایت:1