جمعه ١٤ آذر ١٣٩٩
ساعت
نمای شهر

اوقات شرعی
پیوند

مزایده
مناقصه
شهرسازی الکترونیک
تعرفه عوارض
ارتباط با ما
اخبار > بهسازی و رنگ آمیزی المان بندرعباس


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو بندرعباس

بهسازی و رنگ آمیزی المان بندرعباس

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو بندرعباس، مجتبی سلیمی از بهسازی، نورپردازی و نقاشی  المان بندرعباس خبر داد.

 

مجتبى سليمى مدير منطقه دو شهردارى بندرعباس با اشاره به اینکه المان‌ها نقش بسزایی در زیبایی معابر شهری دارند، گفت: در این راستا بهسازی و زیباسازی  المان "بندرعباس" واقع در ورودی بلوار آیت الله طالقانی شروع شده است.

 

وی با بيان اينكه سیمای شهر  با رنگ آمیزی، نورپردازی مناسب و رفع خاموشی المان ها  جلوه ویژه ای به خود می گیرد، در همین راستا رنگ آمیزی، ترمیم و بهبود روشنایی المان های سطح منطقه در دستور کار قرار دارد.

 

سلیمی همچنین خاطرنشان کرد: بهسازی و زیباسازی دیگر المان ها بر اساس اولویت بندی در دستور کار قرار دارد و به زودی انجام می‌‌شود و ابراز امیدواری کرد :  با انجام این اقدامات و فعالیت ها، گامی در جهت بهسازی فضاهای شهری و زیباسازی چشم انداز معابر شهری برداشته شود.

 

مدیر منطقه دو شهرداری بندرعباس با اشاره به اینکه بخش قابل توجهی از خدمات عمومی شهرداری توسط عده ای از افراد تخریب  شده و یا به سرقت می رود،تصریح کرد : برخی به دلایل مختلف که عمدتا از سر نا آگاهی است، دست به تخریب این المان ها زده و علاوه بر هدر دادن سرمایه و اموال عمومی چهره شهر را نازیبا میکنند.

 

شهرداری بندرعباس شماره تماس 137 مدیریت شهری را راه اندازی کرده تا اگر شهروندن شاهد آسیب زدن به المان های شهری بودند برای برخورد با فرد یا افراد مختلف با این شماره تماس حاصل فرمایند.

  روابط عمومى منطقه دو شهردارى بندرعباس 

عکس : احسان رنجبری


٠٨:١٠ - يکشنبه ٢٥ آبان ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٩٤٦    /    تعداد نمایش : ٤١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
نمایش امار کل بازدیدکنندگان سایت :  115758   نمایش بازدیدکنندگان امروز : 30   نمایش بازدید کنندگان حاضر در سایت:1