يکشنبه ٠٣ شهريور ١٣٩٨
ساعت
نمای شهر

اوقات شرعی
پیوند

مزایده
مناقصه
شهرسازی الکترونیک
تعرفه عوارض
ارتباط با ما
اخبار > انتصاب و معارفه سه مدیر جدید در شهرداری منطقه دو بندرعباس


  چاپ        ارسال به دوست

شهرداری منطقه 2
انتصاب و معارفه سه مدیر جدید در شهرداری منطقه دو بندرعباس

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو بندرعباس، مهدی رنجبری، شهردار منطقه در این مراسم اظهار کرد: هیچ کدام از همکارانی که اکنون جابه جا می‌شوند از مجموعه و بدنه شهرداری جدا نمی‌شوند و تنها فقط از جایگاهی به جایگاه دیگر ارتقاء پیدا می‌کنند.
وی خاطرنشان کرد: این جابجایی‌ها هیچ گونه خلاء یا مشکلی در خدمت‌رسانی به شهروندان و آبادانی شهر به وجود نخواهد آورد و راه خدمت‌گذاری به مردم با کوشش نیروهای مجموعه شهرداری منطقه دو بندرعباس همچنان ادامه دارد.
گفتنی است، در این مراسم جمشید طوسی‌زاده(رییس پیشین حسابداری شهرداری مرکزی) به عنوان مسئول درآمد و نوسازی شهرداری منطقه دو منصوب و از تلاش‌های احمد دمسازی مسئول پیشین این اداره به عنوان مشاور درآمدی شهرداری منطقه دو منصوب شد.
همچنین مسعود پورطرق، مسئول پیشین پیگیری مطالبات شهرداری به عنوان جایگزین خیرالله فتاح‌‌پور، به عنوان سرپرست مدیریت شهرسازی و معماری شهرداری منطقه 2 بندرعباس منصوب شد.
در ادامه نیز مرتضی حاج عبد الرسولی سرپرست پیشین معاونت اداری و مالی منطقه سه به عنوان سرپرست اداری و مالی شهرداری منطقه 2 بندرعباس منصوب شد و خانم افلیا کیانی سرپرست پیشین مالی و اداری منطقه 2 ریاست حسابداری شهرداری مرکزی بندرعباس را برعهده گرفت


١٤:٥٢ - سه شنبه ٢ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٤٤٨٩    /    تعداد نمایش : ٥٥٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
نمایش امار کل بازدیدکنندگان سایت :  73602   نمایش بازدیدکنندگان امروز : 26   نمایش بازدید کنندگان حاضر در سایت:14