سه شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٧
ساعت
نمای شهر

اوقات شرعی
پیوند

مزایده
مناقصه
شهرسازی الکترونیک
تعرفه عوارض
ارتباط با ما
اخبار > تکریم ارباب رجوع و درآمد پایدار اولویت شهرداری منطقه دو


  چاپ        ارسال به دوست

تکریم ارباب رجوع
شهردار منطقه دو بندرعباس تأکید کرد:

تکریم ارباب رجوع و درآمد پایدار اولویت شهرداری منطقه دو

 

شهردار منطقه دو بندرعباس گفت: تکریم ارباب رجوع و درآمد پایدار، دو شعار اصلی و اولویت مجموعه شهرداری منطقه دو بندرعباس است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو بندرعباس، مهدی رنجبری در حاشیه دیدار عمومی مشترک با عضو‌ شورای اسلامی شهر بندرعباس اظهار داشت: کمترین وظیفه ما در قبال شهروندان پاسخ‌گویی صحیح و درست در ظرفیت زمانی کوتاه است چرا که مردم تنها حامی و پشتوانه مدیریت شهری به شمار می روند.

وی افزود: هر مسئولی مؤظف است مشکلات، آسیب‌ها و نواقص را در سازمان شناسایی و در راستای آن تدابیری اندیشیده و به اجرا در‌‌آورد چرا که این موضوع قطعاً مشکلات را بر‌طرف و اعتماد مردم را احیا خواهد کرد.

شهردار منطقه دو بندرعباس تصریح کرد: هر مسئولی که در مدیریت شهری است باید خود را مؤظف بداند در همه ابعاد مدیریتی اعم از عمرانی، فضای سبز، حمل و نقل، اجتماعی، فرهنگی، سلامت و ایمنی شهر، بر مبنای این راهبرد نسبت به مدیریت شهر اقدام نماید.

رنجبری با بیان اینکه اخلاق مداری باید اولویت و سرلوحه کارکنان شهرداری منطقه دو بندرعباس قرار گیرد، بیان داشت: رضایت و اعتماد مردم به شهرداری یعنی حمایت، تقویت، عزت و موفقیت شهرداری در راه رسیدن به توسعه شهری که این بالاترین هدف ما است و برای رسیدن به آن باید از هیچ کوششی دریغ نکرد.

وی با تأکید بر توجه به تکریم ارباب رجوع اظهار داشت: تمامی پرسنل شهرداری منطقه دو نسبت به تکریم ارباب رجوع توجیه شده‌اند.

شهردار منطقه دو بندرعباس افزود: فشارهای فراوانی بر مردم تحمیل شده و متاسفأنه فاصله بین مردم و مسئولان نیز زیاد شده است البته با ایجاد فضای مجازی این فاصله کاهش یافته است.

رنجبری در ادامه، رضایت شهروندان و درآمد پایدار را مهمترین اولویت‌های شهرداری منطقه دو بندرعباس عنوان کرد و گفت: برخورد بهتر، حذف بروکراسی‌ها و ارایه خدمات عمرانی جزو اولویت‌های شهرداری منطقه دو بندرعباس است.

پرویز سالاری عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس با بیان اینکه شهرداری منطقه دو به دلیل مرتبط بودن با بازار، از مهمترین مناطق محسوب می‌شود ابراز داشت: بخش عمده بازار در منطقه دو قرار دارد و در سالهای دور، بخش عمده‌ای از درآمد شهرداری از بازار و گمرک تأمین می شد.

وی اضافه کرد: انتظارات مردم و حساسیت کار در منطقه دو بیشتر بوده و خوشبختانه آقای رنجبری از زمان تصدی در شهرداری منطقه دو اقدامات خوبی انجام داده است که برقراری ارتباط با بازاریان یکی از اقدامات وی در این مدت است.

عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر بندرعباس ادامه داد: به برکت این ارتباط، پروژه‌های خوبی در دهه فجر نظیر تقاطع غیرهمسطح ولی عصر(عج)، بوستان بزرگ معلم و... به بهره برداری رسید.

سالاری گفت: البته شهرداری منطقه دو علاوه بر، برخورداری از ظرفیت بازاریان، بخش عمده بافت فرسوده نیز در این منطقه واقع شده است که می بایست از ظرفیت بازار و سرمایه گذاری بخش خصوصی در راستای نوسازی و بهسازی بافت فرسوده استفاده کرد.

وی اذعان داشت: در چهار سال گذشته معابری در چندین محله بندرعباس بازگشایی شد که نقش بسزایی در تحرک اقتصادی و نوسازی محلات داشت و مورد استقبال مردم واقع شد.

سالاری در ادامه گفت: سپس تمامی دستگاه‌ها میبایست پای کار باشند و به همت شهرداری و راه و شهرسازی فضای مناسبی برای اسکان موقت اهالی فراهم شود تا پس از جابجایی آنان، بتوانیم به عنوان پایلوت، مراکز بهداشت و درمانی، آموزشی، تفریحی و همچنین فضای سبز احداث شود.

وی بیان داشت: مهمترین کار در این راستا، ایجاد همنوایی بین دستگاه‌هاست که می‌بایست استاندار تمامی دستگاه‌ها را  در شورای مسکن به عنوان شورایی فرادستگاهی متعهد کند تا از طریق این شورا و همچنین همکاری شورای شهر با شورای مسکن این اقدام صورت گیرد.

عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر بندرعباس در پایان تأکید کرد: در صورتی که این اقدام به نحو صحیح انجام شود دیگر محلات نیز از طرح مزبور استقبال خواهند کرد.


١٥:٥٩ - دوشنبه ٧ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٥٠٣١    /    تعداد نمایش : ١٥٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
نمایش امار کل بازدیدکنندگان سایت :  64465   نمایش بازدیدکنندگان امروز : 47   نمایش بازدید کنندگان حاضر در سایت:14