چهارشنبه ٢٦ تير ١٣٩٨
ساعت
نمای شهر

اوقات شرعی
پیوند

مزایده
مناقصه
شهرسازی الکترونیک
تعرفه عوارض
ارتباط با ما
اخبار > انتخاب مهران حاتمی به عنوان مشاور شهردار منطقه دو بندرعباس/ بکارگیری فرزندان نخبه کارکنان شهرداری


  چاپ        ارسال به دوست

انتخاب مهران حاتمی به عنوان مشاور شهردار منطقه دو بندرعباس/ بکارگیری فرزندان نخبه کارکنان شهرداری

 

 مهران حاتمی گوربندی نخبه هرمزگانی در رشته بیوتکنولوژی گیاه‌شناسی و فرزند یکی از کارکنان شهرداری بندرعباس به عنوان مشاور فضای سبز شهردار منطقه دو انتخاب شد.

   به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو بندرعباس با حضور مجید عسکری‌زاده، عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس، دکتر مجید عسکری مشاور فضای سبز شهرداری بندرعباس در دفتر شهردار منطقه دو، مهران حاتمی گوربندی نخبه رشته گیاه‌شناسی و فرزند یکی از کارکنان امور شهری شهرداری منطقه دو به عنوان مشاور فضای سبز شهرداری منطقه انتخاب شد.

  مهدی رنجبری شهردار منطقه دو بندرعباس با اشاره به استقبال مجموعه شهرداری منطقه از بکارگیری فرزندان نخبه همکاران در راستای استفاده از استعدادهای موجود استان در حوزه‌های مختلف مدیریت شهری، اظهار داشت: شناسایی فرزندان نخبه همکاران و بکارگیری آنان در دستور کار مجموعه شهرداری قرار گرفته است.

 وی در ادامه با تأکید بر ضرورت ارتقای کیفیت خدمات در مدیریت شهری، حضور متخصصین و نخبگان در حوزه‌های مختلف شهری را مثمرثمر دانست و افزود: انتخاب و بکارگیری جوانان نخبه به پیشبرد اهداف و افزایش سطح کیفی خدمات کمک می‌کند.

 مجید عسکری‌زاده عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس نیز در این جلسه بر لزوم استفاده از نخبگان علمی در بدنه شهرداری به ویژه دریافت مشاوره‌های علمی و تخصصی در بخش‌های مختلف مدیریت شهری تأکید کرد و اظهار داشت: بها دادن به نیروهای متخصص و ماندگار، ما را در جهت پیشبرد اهداف و ارائه خدمات بهتر به شهروندان یاری خواهد کرد.


 

مجید عسکری مشاور فضای سبز شهردار بندرعباس نیز در ادامه جاری شدن نگاه تخصصی در مناطق سه‌گانه شهرداری بندرعباس را عامل ارتقای کیفی خدمات دانست و افزود: با بکارگیری جوانان نخبه در بخش‌های مختلف مدیریت شهری، توسعه شهر بندرعباس با رعایت استانداردهای روز پیش خواهد رفت.مهران حاتمی گوربندی نخبه هرمزگانی تکیه بر توانمندی، سخت‌کوشی و پشتکار را عامل موفقیت خود دانست و بیان داشت: از کودکی در کنار تحصیلات کلاسیک آموزش زبان انگلیسی را در برنامه خود قرار دادم و تسلط بر زبان انگلیسی عامل مهمی در درک منابع تحقیقاتی با زبان اصلی بود.

 وی با بیان اینکه کارشناسی خود را از دانشگاه هرمزگان در رشته زراعت و اصلاع نباتات دریافت کرده افزود: با رتبه 38 کنکور در دانشگاه فردوسی مشهد در رشته بیوتکنولوژی گیاه‌شناسی در ترم چهارم در حال تحصیل هستم و پایان‌نامه خود را با پروژه تتراکلوئید گیاه گلرنگ آماده کرده‌ام.


 

 حاتمی ادامه داد: علیرغم اقدامات انجام شده در حوزه فضای سبز شهری بندرعباس متأسفانه همچنان در این بخش هنوز کاملا موفق نشده‌ایم.

 وی با بیان اینکه بایستی با توجه به وضعیت اقلیم و آب و هوای شهر بندرعباس گونه‌های متناسب و سازگار با این منطقه شناسایی و در فضای سبز شهری کار شود.

 حاتمی بر استفاده از روش آبیاری قطره‌ای زیرخاکی برای مقابله با تبخیر آب و حفاظت از منابع آبی استان با توجه به بحران آب تاکید کرد و بیان داشت: با بررسی و تحقیق بایستی گونه‌های بومی استان را شناسایی و در فضای سبز شهر بندرعباس استفاده کرد.

 

 


١١:٢٧ - جمعه ٢٥ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٥٠٨٢    /    تعداد نمایش : ٤٢٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
نمایش امار کل بازدیدکنندگان سایت :  71586   نمایش بازدیدکنندگان امروز : 66   نمایش بازدید کنندگان حاضر در سایت:15