دوشنبه ٠٦ خرداد ١٣٩٨
ساعت
نمای شهر

اوقات شرعی
پیوند

مزایده
مناقصه
شهرسازی الکترونیک
تعرفه عوارض
ارتباط با ما
اخبار > عملیات ساخت واحد اداری ناحیه سه در مراحل پایانی


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر شهرداری منطقه دو خبر داد :

عملیات ساخت واحد اداری ناحیه سه در مراحل پایانی

 

اجرای پروژه ساختمان اداری ناحیه سه منطقه دو شهرداری بندرعباس با تلاش شبانه روزی کارکنان واحد عمرانی و ناحیه در مراحل پایانی خود قرار دارد

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو بندرعباس، مهدی رنجبری مدیر منطقه با اشاره به لزوم ایجاد سهولت در دسترسی شهروندان نواحی سه گانه برای پیگیری امور شهری خود، گفت: با توجه به تاکید شهردار بندرعباس مبنی بر رویکرد ناحیه محوری و همچنین برنامه ریزی های صورت گرفته در جهت بهبود و تسریع در خدمات رسانی به شهروندان، ساختمان اداری نواحی سه گانه در محدوده خدمات رسانی هر ناحیه ساخته خواهد شد.

وی ضمن اشاره به استفاده از یک تیپ نقشه مشابه برای ساخت هر سه ناحیه ادامه داد، عملیات ساخت واحد اداری ناحیه سه در ضلع شمالی شهرک نور در مراحل پایانی خود قرار دارد و تلاش می کنیم تا در هفته دولت سال جاری به بهره برداری برسد و همچنین جانمایی های ساختمان ناحیه یک و دو نیز صورت گرفته است.

مدیر منطقه دو شهرداری بندرعباس هدف از اجرای این پروژه ها را بهبود و تسریع خدمات رسانی در سه ناحیه و سهولت در دسترسی بهتر شهروندان به مسئولین در راستای رویکرد ناحیه محوری عنوان کرد.

این مقام مسئول ادامه داد، ساختمان ناحیه سه در دو طبقه با چهارصد مترمربع زیر بنا، پارکینگ و باند کندرو به مساحت ۱۷۵۳ مترمربع  و آسفالت محوطه  بیرونی به مساحت ۱۲۲۵ متر مربع و در مجموع با اعتبار یک میلیارد و دویست میلیون تومان در مراحل پایانی ساخت قرار دارد.

مهدی رنجبری از اجرای دو پروژه دیگر در مجاورت ساختمان ناحیه سه خبر داد و گفت: تمام ظرفیت های خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم در شرایط موجود بصورت متوازن و عادلانه در محلات مختلف برای ساکنین آن پارک محله ای و زمین ورزشی ایجاد کنیم و در همین راستا علاوه بر ساختمان ناحیه سه، زمین ورزشی چمن مصنوعی و پارک محله ای شهرک نور نیز در مراحل پایانی ساخت قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد، زمین ورزشی چمن مصنوعی به مساحت ۱۳۰۳ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان و همچنین پارک محله ای شامل فضای سبز و کاشت درخت، نصب نیمکت، ست بازی کودکان و تجهیزات آمادگی جسمانی و تیرک بسکتبال و سنگ فرش محوطه در زمینی به مساحت ۱۳۶۵ مترمربع و با اعتبار ۳۶۰ میلیون تومان به اهالی محترم شهرک نور و شهروندان بنددرعباس هدیه خواهد شد.

 


١٢:٤٠ - سه شنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٥٥١٥    /    تعداد نمایش : ١٢١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
نمایش امار کل بازدیدکنندگان سایت :  68288   نمایش بازدیدکنندگان امروز : 77   نمایش بازدید کنندگان حاضر در سایت:15