شنبه ١٠ اسفند ١٣٩٨
ساعت
نمای شهر

اوقات شرعی
پیوند

مزایده
مناقصه
شهرسازی الکترونیک
تعرفه عوارض
ارتباط با ما
اخبار > جلسه شورای اجتماعی محله چهار باغ برگزار شد


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو بندرعباس

جلسه شورای اجتماعی محله چهار باغ برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری بندرعباس، مهدی رنجبری شهردار منطقه دو بندرعباس با اشاره به برنامه‌ریزی‌های شوراهای اجتماعی محلات، عنوان کرد: محوریت این برنامه ها رفع مشکلات محله ها و آشنایی شهروندان با مبانی مدیریت شهری است که توسط تیم شورای اجتماعی محله ی منطقه دو و اعضای شورا‌های هر محله برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه حضور دیگر دستگاه‌های دولتی و دیگر نهادها موجب هم‌افزایی در تصمیم‌گیری‌ها و افزایش رضایت مندی شهروندان خواهد شد؛ از همه آنان دعوت کرد تا در اجرای اهداف شورا هم‌قدم با شهرداری، مشارکت داشته باشند.

وی ادامه داد: بنا به دستور و پیگیری های شهردار بندرعباس استفاده از ظرفیت نخبگان علمی و ورزشی به ویژه بانوان از دیگر اهداف شورای اجتماعی محله بوده که در دستور کار قرار گرفته است .

علیرضا گنجی پور دبیر شورای اجتماعی محلات منطقه دو شهرداری بندرعباس نیز با بیان اینکه بررسی مشکلات وگفتگو با معتمدین محله موضوع این جلسه بوده است، گفت: شورای اجتماعی محلات با هدف مشارکت شهروندان در حوزه‌های مختلف مدیریت شهری و در راستای ارتقای کمی و کیفی خدمات به شهروندان کار خود را شروع کرده که امید است این مهم، بسط و گسترش پیدا کند.

وی افزود شکل‌گیری شورای اجتماعی محلات پس از گذشت روند قانونی کار، وضعیت عملیاتی به خود گرفته تا با اجرای این نشست ها، روحی تازه را در کالبد مدیریت شهری، شاهد باشیم.

گنجی پور اشاره کرد: بهترین حالت ممکن وضعیت این شورا در شناسایی بهتر مشکلات محله، انگیزه داوطلبانه بودن عضویت در شورا، اعتماد مردم به شهرداری، هم‌افزایی بین دستگاه‌های خدمات‌رسان در محلات، هویت اجتماعی و احساس تعلق و برنامه‌های مرتبط با وضعیت محله است.

 


٠٨:٤٢ - سه شنبه ٢٥ تير ١٣٩٨    /    شماره : ٧٧٩٧    /    تعداد نمایش : ١٥١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
نمایش امار کل بازدیدکنندگان سایت :  93331   نمایش بازدیدکنندگان امروز : 30   نمایش بازدید کنندگان حاضر در سایت:1