پنج شنبه ١٩ تير ١٣٩٩
ساعت
نمای شهر

اوقات شرعی
پیوند

مزایده
مناقصه
شهرسازی الکترونیک
تعرفه عوارض
ارتباط با ما
اخبار > لایروبی و تنظیف خور های منطقه 2 شهرداری بندرعباس


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو بندرعباس

لایروبی و تنظیف خور های منطقه 2 شهرداری بندرعباس

 

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری بندرعباس ، مهدی رنجبری مدیر این منطقه پاکیزگی و دارا بودن شرایط بهداشتی محیط زندگی را جزو حقوق اولیه هر شهروندی عنوان کرد و گفت خور های سطح منطقه به دلیل ورود فاضلاب و زباله به صورت مداوم نیازمند لایروبی و تنظیف هستند، خورگورسوزان و خور بلوار شهید حقانی از جمله خور هایی هستند که به طور مرتب توسط شهرداری منطقه 2 بندرعباس لایروبی می شود.

رنجبری  افزود، به همت کارگران زحمتکش سطح منطقه کانالها، جویهای آب و خورها بصورت برنامه ریزی شده و در بازه های زمانی منظم و مشخصی لایروبی و پاکسازی می شود .

به گفته ی منیری معاون خدمات شهری منطقه دو شهرداری بندرعباس در دو ماه اخیر بیش از 41400 متر مربع به صورت مکانیکی و با ماشین آلات سنگین و 5976 متر مربع با استفاده از نیرو های انسانی عملیات لایروبی صورت گرفته است .

منیری همچنین لایروبی و پاکسازی خور ها را با وجود در برداشتن هزینه های سنگین ، جهت فراهم کردن محیطی پاکیزه در سطح شهر و رضایتمندی شهروندان ، از برنامه های جدی شهرداری منطقه دو دانست و گفت : وجود رسوبات و گل و لای در بستر خورها از مشکلات اصلی بحث پاکسازی و لایروبی آنهاست و با استفاده از ماشین آلاتی که در اختیار داریم  و همچنین با وجود نیروی انسانی زحمتکشی که در این مجموعه در شرایط آب و هوای طاقت فرسا تلاش می کنند، اقدام به پاکسازی خورها می کنیم .


 

روابط عمومی منطقه دو شهرداری بندرعباس

 

 


١٠:٠٣ - دوشنبه ١٨ آذر ١٣٩٨    /    شماره : ٨٣٩١    /    تعداد نمایش : ١٦٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
نمایش امار کل بازدیدکنندگان سایت :  102392   نمایش بازدیدکنندگان امروز : 70   نمایش بازدید کنندگان حاضر در سایت:1