هدایت به بالای صفحه

صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

بهسازی آبنماهای بوستان غدیر و هنر

بهسازی آبنماهای بوستان غدیر و هنر

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

بهسازی آبنماهای بوستان غدیر و هنر

 

مدیر منطقه دو شهرداری بندرعباس خبر داد:  ترميم و بهسازی بوستان های غدیر و هنر در راستای زیباسازی ،تعمير و نگهداري  فضاهاي شهري به اتمام رسیدند.

 

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری بندرعباس پروژه بهسازی آبنماهای بوستان غدیر و هنر که مدتی بود با همکاری حوزه عمرانی، حوزه خدمات شهری و سازمان سیما، منظر و فضای سبز آغاز شده بود، در هفته دولت به پایان رسید .

 

مهدی احمدی بیان داشت: به منظور ارتقاء کیفیت فضاهای شهری ، مبلمان والمان های شهری از  اهمیت ويژه اي برخوردار هستند. و توجه به مبلمان شهری محیط مناسبی برای فضاهاي عمومي زندگي  و فعالیت  شهروندان در شهرها فراهم می آورد.

 

احمدی گفت: در بازدیدهای به عمل آمده از بوستان های غدیر و هنر مشکلات و نواقص شناسایی و مورد بررسی قرار گرفتند. رسیدگی به پارک ها و بوستان ها در گام نخست علاوه بر تغییر چهره شهر می تواند آرامش روحي رواني  را برای شهروندان به همراه داشته باشد.

 

وی اظهار داشت: اقداماتی در راستای رفع نواقص و بهسازی بوستان های غدیر و هنر صورت پذیرفت. بازسازی و تعمیر استخر و المان صخره، بازسازی المان شیر، بازسازی و ترمیم جداول فرسوده، محوطه سازی و بهسازی ۱۸۰۰ مترمربع اینترلاک، لکه گیری نقاط آسیب دیده و مناسب سازی دسترسی معلولین  بخشي از اقداماتی بوده که توسط حوزه عمرانی صورت پذیرفته است.

 

احمدی ادامه داد: بهسازی روشنایی بوستان غدیر، لوله کشی آب برای راه اندازی دو آبنما در بوستان غدیر و همچنین بهسازی و کفسازی حوضچه های آب نما اقداماتی بوده که توسط حوزه خدمات شهری انجام شده است.

 

مهدی احمدی افزود: در راستای بهسازی آبنما بوستان هنر اقداماتی از جمله اصلاح سیستم لوله کشی، ایزوگام، نصب کامپوزیت، کابل کشی، نورپردازی و نصب سه عدد پمپ توسط حوزه خدمات شهری صورت پذیرفته است.

 

ایشان در آخر یادآور شدند: سازمان سیما، منظر و فضای سبز در رفع مشکلات مربوط به فضای سبز با شهرداری منطقه دو همکاری نمودند، که از اقدامات صورت پذیرفته توسط این سازمان تشكر و قدر داني مي نماييم.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 

 


١٠:٠٢ - 1401/06/10    /    شماره : ١٤١٩٣    /    تعداد نمایش : ١٢٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج