هدایت به بالای صفحه

صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

بناهای مخروبه در منطقه دو شهرداری پاكسازی می شوند

بناهای مخروبه در منطقه دو شهرداری پاكسازی می شوند

بناهای مخروبه در منطقه دو شهرداری پاكسازی می شوند

 

مدیر منطقه دو شهرداری بندرعباس خبر داد: با توجه به این که بناهای مخروبه مکان های مناسبی برای تجمع زباله، شیوع بیماری ها، از بین رفتن زیبایی منظر شهری و همچنین مکان هایی جرم خیز می باشند شهرداری بندرعباس تدابیری را در راستای رفع این مشکلات اندیشیده است.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری بندرعباس، براي  ٥ملك در محدوده  شهرداری منطقه ی دو اخطاریه هایی در قالب بنر برای  مالک یا مالکین پلاک های  متروکه صادر شده است.

مهدی احمدی بیان داشت :با توجه به این که بناهای مخروبه از زیبایی و پاکیزگی منظر شهری کاسته اند و باعث شیوع بیماری ها، همچنین مکان هایی مناسب جهت انجام جرم هستند طبق ماده ی 110 قانون شهرداری نسبت به زمین یا بناهای مخروبه و غیر مناسب یا نیمه تمام واقع در محدوده شهر که در خیابان یا کوچه یا میدان قرار گرفته و منافی با پاکیزگی، زیبایی شهر و یا موازین شهرسازی باشد به مالک اخطار داده تا ظرف دو ماه نسبت به ایجاد نرده، دیوار یا مرمت آن اقدام نماید.

احمدی افزود :اگر مالک مسامحه یا امتناع كند شهرداری می‌تواند به منظور تأمین نظر و اجرای طرح مصوب انجمن در زمینه زیبایی و پاکیزگی و شهرسازی هرگونه اقدامی را که لازم بداند معمول و هزینه آن را به اضافه صدی ده از مالک یا متولی و یا متصدی موقوفه کند، در این مورد صورت حساب شهرداری بدواً به مالک ابلاغ می‌شود در صورتی که مالک ظرف 15 روز از تاریخ ابلاغ به صورت حساب قطعی تلقی می‌شود و هرگاه مالک ظرف مهلت مقرر اعتراض کرد موضوع به کمیسیون مذکور در ماده ۷۷ ارجاع خواهد شد.

مدير منطقه دو شهرداري بندر عباس درپايان  خاطر نشان کرد :شهرداری منطقه دو بندرعباس در راستای شناسایی بناهای مخروبه و جرم خیز برای زیبا سازی منظر شهری وافزایش بهداشت و امنیت شهروندان تمام تلاش و كوشش خود رابه كار بسته و با حداكثر توان نسبت به شناسايي اين مكانها اقدام  می نماید.

 
   

 


١٠:١٦ - 1401/05/01    /    شماره : ١٤٢٢٥    /    تعداد نمایش : ١١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج