هدایت به بالای صفحه

صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

نصب تصاویر شهدا در بلوار امام خمینی

نصب تصاویر شهدا در بلوار امام خمینی

نصب تصاویر شهدا در بلوار امام خمینی

 

مدیرمنطقه دو شهرداری بندرعباس خبر داد: با همکاری و مشارکت خانواده شهدا و شهرداری منطقه دو، تصویر چهار شهید سرافراز در بلوار امام خمینی نصب گردید.

 

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری بندرعباس، تصاویر چهار شهید سرافراز در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره این شهیدان، توسط حوزه خدمات شهری و شهرداری ناحیه سه منطقه دو در بلوار امام خمینی نصب گردید.

 

مهدی احمدی بیان داشت: در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگه داشتن یاد شهدا به عنوان تاریخ سازان و قهرمانان میهن اسلامی، تابلوهایی با تصاویر شهدای معظم در محدوده منطقه دو طراحی و اجرا شد.

 

احمدی گفت: با توجه به اهمیت موضوع و تأکید مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از خود شهادت نیست، دو تابلو کاشی کاری در محدوده منطقه دو نصب گردید.

 

وی ادامه داد: در هر تابلو کاشی کاری تصویر دو شهید گرانقدر می باشد. تصاویر شهیدان دقت و زرافشان، رو به روی شیلات و تصاویر شهیدان دودوی و دهقان رو به روی تیپ تفنگداران نصب گردیده است.

 

مدیر منطقه دو در آخر از مشارکت و همکاری خانواده شهدا، حوزه خدمات شهری و شهرداری ناحیه سه منطقه دو برای اجرای این طرح تقدیر و تشکر نمودند و بیان داشت یاد و نام شهدا افتخار و شکوه انقلاب و نظام است و تلاش خواهیم کرد در این دوران راه و رسم و یاد شهدا را در جامعه زنده نگه داریم.

 

 

 

 
 
 
 
 
 

 


١٢:٢٠ - 1401/07/02    /    شماره : ١٤٢٤٩    /    تعداد نمایش : ٦٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج