هدایت به بالای صفحه

صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

اصلاح ورودی کوچه والفجر یک و یاس با درخواست اهالی انجام شد.

اصلاح ورودی کوچه والفجر یک و یاس با درخواست اهالی انجام شد.

اصلاح ورودی کوچه والفجر یک و یاس با درخواست اهالی انجام شد.

 

مهدی احمدی مدیر منطقه دو شهرداری بندرعباس، از اجرای عملیات لکه‌گیری آسفالت ورودی کوچه والفجر یک و یاس واقع در خیابان فتح المبین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری بندرعباس، لکه‌گیری آسفالت ورودی کوچه والفجر یک و یاس واقع در خیابان فتح المبین در محدوده ناحیه سه با تلاش نیروهای عمرانی ناحیه سه انجام پذیرفت.

مهدی احمدی گفت: عملیات لکه‌گیری آسفالت توسط نیروهای آسفالت با نظارت حوزه عمرانی شهرداری با هدف رسیدگی به مطالبات شهروندان بر طبق الویت‌بندی و نیاز هر معبر در حال انجام می‌باشد.

احمدی افزود: با هدف تأمین رفاه، جلب رضایت شهروندان و جلوگیری از تخریب آسفالت، عملیات لکه‌گیری و مرمت آسفالت در سطح منطقه انجام می‌شود.

وی ادامه داد: با توجه به گزارش اهالی و گلایه آن‌ها نسبت به عرض کم ورودی کوچه، عدم وجود کانال آب‌رو مناسب و آسفالت نامناسب ورودی کوچه والفجر یک و همچنین نشست آسفالت ورودی کوچه یاس مشکل هر دو کوچه مورد بررسی و رفع آن در دستور کار فوری شهرداری ناحیه سه قرار گرفت.

احمدی اظهار داشت: برای رفع مشکل کوچه والفجر یک و کوچه یاس، اقداماتی از جمله احداث جدول دوبل، ترمیم و لکه گیری آسفالت ورودی کوچه ها و احداث جایگاه مخزن زباله صورت پذیرفت.

 

منطقه دو شهرداری بندرعباس

 
 

 


٠٩:٠٤ - 1401/09/30    /    شماره : ١٤٧٤٣    /    تعداد نمایش : ٤٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج