هدایت به بالای صفحه

صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

ترميم آسفالت معابر در محدوده منطقه دو شهرداری بندرعباس

ترميم آسفالت معابر در محدوده منطقه دو شهرداری بندرعباس

ترميم آسفالت معابر در محدوده منطقه دو شهرداری بندرعباس

عملیات لکه‌گیری آسفالت در ناحیه یک منطقه دو شهرداري بندرعباس در حال اجرا می باشد.

رئیس ناحیه یک منطقه دو از اجرای عملیات لکه‌گیری آسفالت در بلوارهای محدوده ناحیه یک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری بندرعباس، عملیات لکه‌گیری آسفالت در سطح محدوده ناحیه یک توسط نیروهای عمرانی و اکیپ آسفالت ناحیه یک به طور مستمر در حال انجام می‌باشد.

حسین آئینه‌دار گفت: یکی از الویت‌های شهرداری ارائه خدمات مطلوب بوده و در راستای بهبود عبور و مرور، منظر شهری و تسهیل در امر تردد وسایل نقلیه، عملیات لکه‌گیری آسفالت در سطح محدوده ناحیه یک در دست اجرا است.

آئینه‌دار ادامه داد: به منظور مناسب‌سازی سطح خیابان‌ها، رفع نواقص موضعی، جلوگیری از گسترش خرابی روسازی آسفالت‌ها و همچنین سطحی ایمن در بلوارها، عملیات ترمیم آسفالت‌ها با روند مطلوبی در حال پیشرفت می‌باشد.

وی افزود: ترمیم و روکش آسفالت بر اساس الویت‌‌بندی و برنامه‌ریزی در حال انجام و طبق این الویت‌ها ترمیم و لکه‌گیری آسفالت در ماه اخیر با ۶۰ تن آسفالت در سطح ناحیه یک اجرا گردیده است.

وي در پايان  افزود: لکه‌گیری آسفالت در هفته آخر آذر ماه در بلوارهایی از جمله حاشیه بلوار شهید رجایی جنب پمپ بنزین نارگیل، ورودی شهرک نیایش در بلوار بروجردی، حاشیه بلوار بروجردی جنب مجتمع معلم، وسط بلوار بروجردی و بلوار ولیعصر نیز انجام شده است.

 
 


٠٨:٤٣ - 1401/10/17    /    شماره : ١٤٧٨٣    /    تعداد نمایش : ٤٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج