هدایت به بالای صفحه

صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

تحول فضای شهری با نقاشی دیواری

تحول فضای شهری با نقاشی دیواری

تحول فضای شهری با نقاشی دیواری

 

مدیر منطقه دو از اجرای نقاشی دیواری در سطح محدوده با هدف تحول فضای شهری و در قالب زیباسازی خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری بندرعباس، نقاشی‌ دیواری بر روی دیوار منازل صدا و سیما با هدف تحول فضای شهری و زیباسازی محدوده منطقه دو اجرا گردید.

 

مهدی احمدی گفت: زیباسازی شهری در ایجاد شور و نشاط اجتماعی و ایجاد زیبایی بصری نقش مهم و بسزایی دارد و می‌تواند به تصاویری ماندگار و تأثیرگذار در ذهن عابران تبدیل شود.

 

احمدی اظهار نمود: دیوار صدا و سیما به متراژ ۴۵۰ متر فضای مناسبی برای نقاشی دیواری بود، در همین راستا نقاشی‌هایی متناسب با فضای شهر انتخاب گردید. عمده طرح‌های کار شده از تصاویر بومی و مناظر بومی می‌باشد.

 

وی ادامه داد: طرح‌های کار شده به صورت هلالی و تعداد طرح‌های کشیده شده در نیم‌دایره ها ۳۷ عدد می‌باشد. همچنین اساس انتخاب رنگ در این نقاشی رنگ‌های آرامش بخش بوده، به طوری که رنگ پس زمینه این نقاشی کرم و طرح زمینه نقاشی به متراژ ۱۹۰ متر آجری است.

 

مدیر منطقه دو افزود: اجرای نقاشی خیابانی تأثیر فراوانی بر فضاهاي شهري دارد و باعث می‌شود شهروندان با گذر از یک مسیر احساس و تعلق خاطر بهتری داشته باشند. بدین جهت اجرای نقاشی‌های خیابانی در فضاهای مناسب جهت افزایش دید بصری در دستور کار شهرداری قرار گرفته است.

 
 
 


١١:٠٣ - 1402/02/07    /    شماره : ١٥٧٤٢    /    تعداد نمایش : ٥٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج