هدایت به بالای صفحه

صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

ناحیه یک منطقه دو برتر شد

ناحیه یک منطقه دو برتر شد

ناحیه یک منطقه دو برتر شد

 

معاون خدمات شهری منطقه دو گفت: ناحیه یک منطقه دو، رتبه برتر را در خصوص رعایت شاخص‌های خدمات شهری از بین نواحی دیگر به خود اختصاص داد.

 

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری بندرعباس، در بازدیدهای هفتگی که توسط معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس و جمعی از رؤسای مناطق و سازمان‌ها انجام می‌شود، ناحیه یک منطقه دو رتبه اول را در بین ۱۲ ناحیه شهرداری بندرعباس کسب نمود.

 

حمزه عمرانی بیان کرد: خدمات رسانی در راستای رفاه حال شهروندان یکی از وظایف اصلی شهرداری می‌باشد و ارائه خدمات باعث امیدبخشی و دلگرمی شهروندان می‌شود و شهرداری منطقه دو نیز در تلاش است تا بتواند خدمات مطلوبی را ارائه نماید.

 

عمرانی افزود: معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس و جمعی از مدیران و رؤسای نواحی و سازمان‌ها به طور هفتگی از چهار منطقه بازدید خواهند داشت و با ارزیابی شاخص‌های خدمات شهری و بررسی مشکلات به رفع سریع آن‌ها اقدام می‌نمایند.

 

وی عنوان کرد: شاخص‌های خدمات شهری مورد ارزیابی شامل تنظیف شهری، جمع‌آوری زباله، رسیدگی به فضای سبز و ممانعت از تخلیه نخاله در حواشی معابر می‌باشد و با ارزیابی این شاخص‌ها ناحیه یک منطقه دو رتبه برتر را از میان ۱۲ ناحیه چهار منطقه کسب نمود.

 
   


٠٨:٣٥ - 1402/02/18    /    شماره : ١٥٨١١    /    تعداد نمایش : ٦٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج